Prekių katalogas

REOLINK gamintojo kameros ir priedai

 • REOLINK gamintojo kameros ir priedai

  REOLINK turi belaides akumuliatorines kameras su SIM kortelės funkcija kur nėra WIFI ryšio ir papildomai saulės kolektorius (pakrovimui)

  Suteikiama 24mėn garantija

  Kaina 195.00 
  Kaina 175.00 
  Saulės baterija REOLINK SOLAR PANEL
  Prekės kodas: SPANELREOLINK
  Kaina 30.22 
  Kaina 352.54 
  Reolink bullet kamera GO Plus 4G
  Prekės kodas: KIPREOLINKGO4GPLUS
  Kaina 271.96 
  Reolink bullet kamera GO 4G
  Prekės kodas: KIPREOLINKGO4G
  Kaina 297.85 
  Įkraunama baterija REOLINK (7800mAh)
  Prekės kodas: BATREOLINK
  Kaina 64.75 
  Kaina 275.00 
 • REOLINK gamintojo kameros ir priedai

  „REOLINK“ savo veiklą pradėjo 2009 metais kurdami geriausius pasaulyje saugos produktus fiziniams ir verslo vartotojams. Gamintojas visiems vartotojams gali pasiūlyti įsigyti šiuos kokybiškus saugos produktus:

  • Belaidės apsaugos kameros, kurios maitinamos baterijomis. Kameros gali būti montuojamos tiek viduje, tiek lauke. Vartotojai gali rinktis akumuliatorines WiFi kameras arba baterines 4G kameras.
  • Vidinės išmaniųjų namų kameros, kurios pasisuka 355° kampu ir pasikreipia iki 105°. Ši kamera neturi jokių aklųjų zonų ir veikia ištisą parą.
  • „WiFi“ arba „PoE“ stebėjimo vaizdo sistemos, užtikrinančios stebėjimą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir nenutrūkstamą įrašymą dieną ir naktį. Šios kameros stebi visą aplinką, o tinklo įrašymo įrenginys puikiai veikia su visomis gamintojo gaminamomis vaizdo įrašų saugojimo kameromis.

  REOLINK stebėjimo kameros

  „REOLINK“ stebėjimo kameras lengva nustatyti ir lengvai paslėpti. Mažo korpuso su išmaniosiomis technologijomis kameros užfiksuoja žmones ir transporto priemones, leidžia nuotoliniu būdu bendrauti realiuoju laiku ir siūlo spalvotą naktinį matymą su įjungtais prožektoriais.

  Taip pat kai kurios kameros turi funkciją automatiškai sekti judantį žmonų ar automobilį į abi puses, fiksuoja judančius objektus naktį. Įrašai įrašomi kokybiški, vaizdas lieka nepakitęs, net priartinus objektus daugiau nei 3 kartus. Taip pat dauguma IP kamerų palaiko 2,4 GHz ir 5 GHz dažnius, kad būtų užtikrintas geresnis kamerų tinklo veikimas.

  Šio gamintojo stebėjimo kameros yra atsparios, bet kokioms oro sąlygoms, todėl ją įsirengti lauke taps puikiu pasirinkimų. Kadangi kameros yra belaidės jų veikimui pakaks WiFi ryšio, o kamerą bus galima valdyti per išmanųjį telefoną mobilią programėlę.

  REOLINK kameras įsigyti verta, nes:

  • Spalvotai filmuoja tamsiu paros metu. Spalvotas vaizdas tamsoje susidaro dėka dvejų įmontuotų šviesos diodų ir keturių profesionalių optinių lęšių.
  • Žmogaus figūros judėjimo aptikimas realiuoju laiku ir sekimo funkcija. Kamera aptikus pašalinio žmogaus judėjimą jūs nedelsiant įspės, o kad būtų galimybė stebėti žmogų kamera pradės suktis žmogaus judėjimo kryptimi.
  • Patekus kam nors į jūsų saugomą teritoriją kamerą įjungs mirksinčią blykstę ir sireną bei persiųs pranešimą į jūsų išmanųjį telefoną. Taip galėsite peržiūrėti kas nutiko ir laiku imtis atitinkamų veiksmų.
  • Dvipusis garso ryšys pravers tada, kai norėsite girdėti kas vyksta ir su aplinkiniais bendrauti kameros pagalba.