Prekių katalogas

Monokristalinės ir kitos saulės elektrinės

 •  Monokristalinės ir kitos saulės elektrinės

  Kištukas saulės moduliams MC4 (4-6 mm²)
  Prekės kodas: LAPPMC4LIZD
  Kaina 1.14 
  Kabelis SOLAR H1Z2Z-K 1x6 (raudonas, Dca, 1m)
  Prekės kodas: LAPPH1Z2ZK1X6R
  Kaina 1.14 
  Kabelis SOLAR H1Z2Z-K 1x6 (juodas, Dca, 1m)
  Prekės kodas: LAPPH1Z2ZK1X6J
  Kaina 1.14 
  Kabelis ELPAR SOLPAR 1x4 (juodas, 0,6/1 kV, 1 m)
  Prekės kodas: ELPARSOLAR1x4J
  Kaina 0.78 
  Kaina 0.78 
  Kabelis SOLAR H1Z2Z2K 1x4 (raudonas, Dca, 1 m)
  Prekės kodas: SOLARH1Z2Z2K1x4R
  Kaina 1.03 
  Kabelis SOLAR H1Z2Z2K 1x4 (juodas, Dca, 1 m)
  Prekės kodas: SOLARH1Z2Z2K1x4J
  Kaina 1.07 
 • Monokristalinės ir kitos saulės elektrinės

  Monokristalinės ir kitos saulės elektrinės yra kategorija, susijusi su saulės energijos gamybos sistemomis, kurios naudoja fotovoltaikos technologijas transformuoti saulės šviesą į elektrinę energiją. Ši kategorija apima skirtingas technologijas ir dizainus, tačiau šiame aprašyme sutelksime dėmesį į monokristalinių saulės elementų ir kitų rūšių saulės elektrinių svarbiausias savybes ir privalumus.

  Kas yra monokristalinės saulės elektrinės?

  Monokristalinės saulės elektrinės yra elektrinės, kurios naudoja monokristalinius saulės elementus. Šie elementai pagaminti iš vieno kristalo ir pasižymi aukštu efektyvumu.

  Monokristalinės saulės elektrinės:

  • Monokristaliniai saulės elementai. Šios saulės elektrinės naudoja monokristalinius saulės elementus, pagamintus iš vieno kristalo. Tai leidžia pasiekti aukščiausią efektyvumą ir energijos išgavimą iš saulės šviesos.
  • Didelis efektyvumas. Monokristaliniai saulės elementai pasižymi aukštu efektyvumu, nes jie gali efektyviai konvertuoti saulės šviesą į elektrinę energiją, ypač gerai veikiant šviesos sąlygomis.
  • Mažiau plotas. Monokristaliniai saulės elementai dažniausiai reikalauja mažesnio teritorijos ploto, palyginti su kitomis technologijomis, todėl jie tinka vietoms su ribotais resursais.

  Kitos saulės elektrinės:

  • Polikristaliniai saulės elementai. Ši kategorija apima saulės elektrines, kurios naudoja polikristalinius saulės elementus. Šie elementai yra pagaminti iš daugelio kristalų, tai gali sumažinti efektyvumą palyginti su monokristaliniais elementais.
  • Amorfiniai saulės elementai. Amorfiniai saulės elementai yra pagaminti iš amorfinio silicio ir pasižymi lankstumu bei galimybe integruoti juos į įvairias formas ir paviršius.
  • Koncentruojančios saulės elektrinė.: Šios saulės elektrinės naudoja optinį fokusavimą, kad sutelktų saulės šviesą į mažesnį paviršių, padidindamos efektyvumą.

  Ko gali prireikti turint monokristalinę ir kitą saulės elektrinę?

  Kiekvienas turintis ir besidomintis elektrinėmis žino, kad gali prireikti keleto elementų, kuriuos galite rasti Autobaras.lt. Kištukai saulės moduliams, kabeliai, saulės moduliai, saulės elektrinės inverteriai yra produktai, kurių prireiks renkantis monokristalinę elektrinę.

  Kaip monokristaliniai saulės elementai skiriasi nuo polikristalinių ar amorfinių?

  Monokristaliniai saulės elementai yra pagaminti iš vieno kristalo, o polikristaliniai iš daugelio kristalų. Monokristaliniai elementai yra efektyvesni, bet brangesni.

  Kokio efektyvumo galima tikėtis iš monokristalinės saulės elektrinės?

  Monokristalinės saulės elektrinės gali pasiekti efektyvumo lygį nuo 15% iki 22%, priklausomai nuo gamybos technologijos ir sąlygų.

  Kokie yra monokristalinių saulės elektrinių privalumai?

  Monokristaliniai saulės elementai yra efektyvūs, turi ilgą tarnavimo laiką ir reikalauja mažai vietos. Jie yra tinkami vietoms su ribotais resursais.

  Ar monokristalinės saulės elektrinės gali būti naudojamos namų ūkiuose?

  Taip, monokristalinės saulės elektrinės gali būti naudojamos tiek namų ūkiuose, tiek komerciniams projektams, suteikdamos tvarią energijos gamybos galimybę.

  Ar monokristalinės saulės elektrinės yra aplinkai draugiškos?

  Taip, jos yra aplinkai draugiškos, nes mažina anglies dvideginio išskyrimą ir prisideda prie atsinaujinančios energijos naudojimo.