Prekių katalogas

VW / AUDI / SKODA / SEAT (VAG grupė) diagnostikos įtaisai

 • Įvairūs   VW / AUDI / SKODA / SEAT (VAG grupė) diagnostikos įtaisai

  Pilna diagnostika VAG grupei

  Kaina 14.99 
  19.99  Sutaupykite 5.00 
  Volkswagen/Audi/ Skoda/Seat diagnostikos kabelis 16 versija su NEC
  Prekės kodas: Volkswagen/Audi/ Skoda/Seat_16.8
  Kaina 69.99 
  99.99  Sutaupykite 30.00 
  Volkswagen/Audi/ Skoda/Seat diagnostikos kabelis 15 versija
  Prekės kodas: Volkswagen/Audi/ Skoda/Seat_15
  Kaina 34.99 
  59.99  Sutaupykite 25.00 
  Volkswagen/Audi/ Skoda/Seat diagnostikos kabelis 12 versija
  Prekės kodas: Volkswagen/Audi/ Skoda/Seat_12
  Kaina 24.99 
  49.99  Sutaupykite 25.00 
  Kaina 119.99 
  149.99  Sutaupykite 30.00 
  Volkswagen/Audi/Skoda/Seat diagnostikos kabelis 18 versija
  Prekės kodas: Volkswagen/Audi/Skoda/Seat_18
  Kaina 54.99 
  Volkswagen/Audi/Skoda/Seat diagnostikos kabelis 17 versija
  Prekės kodas: Volkswagen/Audi/Skoda/Seat_17
  Kaina 44.99 
  AUDI 2x2 diagnostikos adapteris į OBD
  Prekės kodas: audi_2x2
  Kaina 11.99 
 • VW / AUDI / SKODA / SEAT (VAG grupė) diagnostikos įtaisai

  VAG diagnostika – tai diagnostikos įtaisai apimantis „Audi“, „Volkswagen“, „Škoda“ ir „Seat“ markės automobilius. Įsigiję šią diagnostikos įrangą turėsite galimybę greitai ir lengvai rasti gedimų kodus, stebėti automobilių daliu darbą realiuoju laiku, prijungti papildomus priedus ar atlikti kodacijas bei adaptacijas. VAG diagnostinę įrangą rekomenduojama įsigyti būtent atliekant VAG grupės automobilių diagnostiką. Įranga nėra universali ir nebus tinkama atliekant kitų automobilių markių diagnostiką.

  Naudojimasis įranga

  VAG diagnostikos įrangos gamintojai savo įrangoje įdiegia skirtingas vartotojo sąsajas. Kiekvienas diagnostikos įrangos gamintojas pagal save išdėlioja meniu ir visą kitą valdymą. Todėl, kad ir pavadinimas vienodas – VAG diagnostika, meniu ir visas valdymas gali žymiai skirtis. Tačiau tai nedidelė problema, nes priprasti prie tokių prietaisų naudojimo yra gana paprasta. Jeigu turėjote vieną prietaisą su kitokiu valdymu, neabejojame, kad įsigiję kitą prietaisą priprasite pakankamai lengvai. O tam, kad lengviau išmoktumėte naudotis Audi, VW, Seat, Škoda diagnostikos įranga, gamintojai pakuotėje pateikia naudojimo instrukcijas, kuriose yra pateikta informacija, kokias Audi, VW, Seat, Škoda diagnostikos programos parsisiųsti reikėtų. 

  Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti šiuos VAG grupės diagnostikos įtaisus:

  • Diagnostikos kabelis - tai kabelis turintys daug funkcijų ir kuriuo labai paprasta naudotis. Diagnostikos kabelis tinkamas automobiliams nuo 1996 metų. Kabelis turi tokias funkcijas, kaip: kodavimas, adaptacija, klaidų kodų skaitymas ar trynimas, galimybė peržiūrėti nustatymus.
  • Profesionali diagnostikos programavimo įranga palaiko naujausią galimą versiją, esant norui ir reikalui šią įrangą galite, bet kada atnaujinti. Turint šį įrenginį matysite visas VAG grupės automobilių sistemas, galėsite nuskaityti DTC klaidas su informacija ir jas ištrinti. Taip pat turėsite galimybę stebėti darbinius parametrus realiuoju laiku.
  • Profesionalus programatorius – automobilių diagnostikos prietaisas skirtas profesionalam koncerno automobilių aptarnavimui. Programatorius pasižymi aukštu patikimumo lygiu, pasižymi valdymo blokų programavimo ir kodavimo galimybėmis, palaiko ryšį su Bluetooth arba kabeliu. Taip pat dirba su ODIS programa.
  • Jeigu niekaip neišsirenkate VAG grupės diagnostikos įtaiso, susisiekite su mūsų konsultantais. Skambučio metu sulauksite profesionalios konsultacijos ir gausite daug naudingų patarimų kaip išsirinkti tinkamą įrangą.