Prekių katalogas

Japan Racing ratlankiai

 • Kokybiški lengvojo lydinio Japan Racing ratlankiai

  Modeliai - JR1 ; JR2 ; JR3 ; JR4 ; JR5 ; JR6 ;JR7 ; JR9 ; JR10 ; JR11 ; JR12 ; JR14 ; JR15 ; JR16 ; JR17 ; JR18 ; JR19 ; JR20 ; JR21 ; JR22 ; JR23 ; JR24 ; JR25 ; JR26 ; JR27 ; TFII

  Nuo R15 iki R20

  Įvairios spalvos

  Įvairųs pločiai J (1J = 2.5cm (colis))

  Įvairūs ET (kuo didesnis ET tuo ratai labiau sulindę po arkomis ir kuo mažesnis ET tuo labiau ratai išlindę į išorę) - matuojama milimetrais

   

  Užsakymams reikalingas bent 50% avansas/užstatas

  Ratlankius galite išsirinkti ir atsiųsti prekės kodą iš - http://jr-wheels.com

   

  Siuntimas iki mūsų dažniausiai užtrunka 5-10d.d.

   

  Siuntimas visoje Lietuvoje 20eur

   

  Išrašome PVM sąskaitas-faktūras

   

  Užsakymai priimami tik e-mail'u

  Dovanų kuponas
  Prekės kodas: Kuponas
  Kaina 10.00  - 200.00 
 • Japan Racing ratlankiai

  „Autobaras“ elektroninės parduotuvės kategorija „Japan Racing“ ratlankiai apima platų kokybiškų lengvojo lydinio ratlankių asortimentą. Ši kategorija siūlo populiarius modelius, pritaikytus įvairioms automobilių markėms ir modeliams, siekiant suteikti jums optimalų pasirinkimą ir aukščiausią prekių kokybę.

  „Japan Racing“ ratlankių savybės:

  Žemiau pateikiamos „Japan Racing“ ratlankių savybės, kurios pravarčios renkantis.

  • Modeliai. Pasirinkite iš įvairių modelių, tokių kaip JR1, JR2, JR3, JR4, JR5, JR6, JR7, JR9, JR10, JR11, JR12, JR14, JR15, JR16, JR17, JR18, JR19, JR20, JR21, JR22, JR23, JR24, JR25, JR26, JR27, TFII.
  • Skersmuo. Pasirinkite tarp dydžių nuo R15 iki R20, atitinkančių skirtingus automobilių reikalavimus.
  • Spalvos. Mėgaukitės įvairių spalvų pasirinkimu, kad galėtumėte pasirinkti tokius ratlankius, kurie atitiktų jūsų automobilio išvaizdą ir stilių.
  • Pločiai. Rinkitės iš įvairių pločių J (1J = 2.5 cm.), suteikiant galimybę pritaikyti ratlankius pagal jūsų poreikius ir stilių.
  • ET (įlenkimo koeficientas). Pasirinkite įvairius ET (matuojama milimetrais), reguliuojančius ratlankių padėtį po automobilio arkomis. Kuo didesnis ET, tuo ratlankiai daugiau sulindę po arkomis, o mažesnis ET leidžia ratus išlindusius į išorę.

  „Japan Racing“ ratlankių montavimas – patogu ir greita

  „Japan Racing“ ratlankių montavimas yra paprastas ir greitas procesas. Štai ką dar turėtumėte žinoti apie šiuos ratlankius:

  • Universali pakuotė. Ratlankiai pristatomi su universaliomis pakuotėmis, įskaitant montavimo rinkinį ir instrukcijas, todėl galite lengvai ir patogiai sumontuoti ratlankius arba pasikonsultuoti su profesionaliais mechanikais.
  • Tinkamumas. Dalis „Japan Racing“ ratlankių yra tinkami ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir visureigiams, suteikiant platų naudojimo spektrą ir galimybę pasirinkti tinkamiausią variantą jūsų automobiliui.
  • Ilgalaikis atsparumas. „Japan Racing“ ratlankiai yra pagaminti iš kokybiško lengvojo lydinio, kuris užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairioms atmosferos sąlygoms bei kelių paviršiams.

  Išsirinkite tai, kas patinka jums

  Asortimente yra įvairių stilių ir dizaino ratlankių, leidžiančių jums išreikšti savo asmeninį stilių ir išskirti automobilį iš kitų. Kai kurie modeliai gali būti naudojami visais metų laikais, o kiti yra specialiai sukurti tam tikram sezono naudojimui, pavyzdžiui, žiemai arba vasarai, suteikdami jums maksimalų saugumą ir efektyvumą.

  „Autobaras“ elektroninės parduotuvės kategorija „Japan Racing“ ratlankiai suteikia ne tik platų pasirinkimą, bet ir garantuoja kokybę bei patikimumą. Tai puiki galimybė pagerinti savo automobilio išvaizdą ir efektyviai pritaikyti jį pagal jūsų asmeninius poreikius.