Prekių katalogas

Programavimas / Chipavimas

 •  Programavimas / Chipavimas

   Diagnostikos OBD programatoriai ir chipavimos įtaisai automobiliams.

  Kaina 49.99 
  79.99  Sutaupykite 30.00 
  Kaina 109.99 
  149.99  Sutaupykite 40.00 
  Kaina 129.99 
  Nitro Chipbox
  Prekės kodas: NITRO
  Kaina 9.99 
 • Programavimas / Chipavimas

  Su automobilio programavimo sąvoka yra susidūręs retas, tačiau reikėtų visiems būti susipažinus su šio žodžio junginio reikšmę. Automobilio programavimas – variklio valdymo bloko perprogramavimas, keičiant tam tikrus variklio parametrus. programavimas tampa dažnu išsigelbėjimu susidūrus situacija, kai automobilio remonto darbai pareikalauja itin daug išlaidų. Tokiu atveju variklio perprogramavimas tampa pigesne ir greitesne alternatyva. Automobilio programavimas dažniausiai taikomas pasitaikius tokiems gedimams: išmetamųjų dujų necirkuliacinio vožtuvo problemos (EGR), suodžių filtro pasikartojančios problemos (DPF), SCR / NOX problemos arba sūkurinių sklendžių problemos.

  Automobilių chipavimas naudingas automobiliams, turintiems turbokompresorių. Šią dali turi dauguma dyzelinių ir kai kurie naujesni benzininiai automobiliai. Naudojant chipavimą galima pagerinti automobilio variklio galią ar pagerinti degalų ekonomiją. Degalų ekonomijos pagerinimas yra populiaresnis tarp sunkvežimių vairuotojų. Chipavimo metu galima išgauti papildomai 10-40 procentų variklio galios ir sukimo momento ir tokiais atvejais degalų ekonomija praktiškai lieka nepakitusi. Degalų sąnaudų padidėjimą galima pajusti, tik tokiu atveju, kai geriau bėgėjantis automobiliui, vairuotojas tuo mėgaujasi kur kas dažniau. Tačiau įpratus prie padidintos galios degalų sąnaudos gali sumažėti.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti šiuos programavimo ir chipavimo įrenginius:

  • Čipavimo programatorius. Čipavimo programatorių galite įsigyti raudonos plokštės, tai aukščiausios kokybės ir didžiausio funkcionalumo programatorius, kuris pasižymi trimis savybėmis: Programa V2.23, mikroprograma V5.017, programos atnaujinimas per CD, netgi 6 skirtingos pasirenkamos kalbos. Šis programatorius gali dirbti beveik su visų markių automobiliais.
  • CHIP Tuning čipavimo įranga. Su šia įrangą galėsite atlikti EEPROM programavimą, VAG prietaisų skydelio programavimą, oro pagalvių atstatymą ir kitas svarbias funkcijas. Ši įranga, kas labai svarbu, veikia su Windows operacinėmis sistemomis.\
  • K-TAG čipavimo įrenginys - programatorius skirtas nuskaityti ir įrašyti automobilių, motociklų, sunkvežimių, ūkio technikos ir katerių variklio valdymo blokus. Įrenginys skirtas nuskaityti ant stalo mikroprocesoriams, EEPROM ir FLASH.
  • Universali diagnostikos įranga ir programatorius yra skirtas aptarnauti daugiau nei 70 automobilių pagamintų JAV, Europoje, Azijoje, Australijoje ir Kinijoje. Į įrangos komplektą įeina pilnas standartinių funkcijų paketas, įskaitant gyvų parametrų stebėjimą realiu laiku. Įranga galima naudoti esant žemai ir aukštai oro temperatūrai.

  Jeigu niekaip neišsirenkate programavimo arba chipavimo įrangos,  susisiekite su mūsų konsultantais. Skambučio metu sulauksite profesionalios konsultacijos ir gausite daug naudingų patarimų kaip išsirinkti tinkamą įrangą.