Prekių katalogas

Peiliai

 • MEDŽIOTOJO PEILIS „RICHMANN" 310 MM SU DĖKLU
  Kodas: 42-C9132

   MEDŽIOTOJO PEILIS „RICHMANN" 310 MM SU DĖKLU

  Kaina 2499
  PEILIS SU DĖKLU 340 MM
  Kodas: 42-C9131

  PEILIS SU DĖKLU 340 MM 

  Kaina 1199
  SATA PEILIS SU KEIČIAMA GELEŽTE 18MM
  Kodas: ST93482

  SATA PEILIS SU KEIČIAMA GELEŽTE 18MM 

  Kaina 422
  Labai aštrus peiliukas su keičiama 9mm geležte
  Kodas: CL613822

  Labai aštrus peiliukas su keičiama 9mm geležte 

  Kaina 129
  Labai aštri geležtė nulaužiama peiliukui 9mm (10vnt)
  Kodas: CL613815

  Labai aštri geležtė nulaužiama peiliukui 9mm (10vnt) 

  Kaina 089
  YATO KARŠTAS PEILIS PLASTIKUI / PUTAI / VAŠKUI 220W
  Kodas: YT82190

  YATO KARŠTAS PEILIS PLASTIKUI / PUTAI / VAŠKUI 220W 

  Kaina 4492
  SATA TRAPECINIS PEILIS SULANKSTOMAS SU KEIČIAMA GELEŽTE 19MM
  Kodas: ST93486

  SATA TRAPECINIS PEILIS SULANKSTOMAS SU KEIČIAMA GELEŽTE 19MM 

  Kaina 939
  KNIPEX PEILIS LAIDŲ NUVALYMUI 165MM
  Kodas: 1620165SB

  KNIPEX PEILIS LAIDŲ NUVALYMUI 165MM 

  Kaina 2222
  KNIPEX PEILIS ELEKTRIKAMS (ATLENKIAMAS)
  Kodas: 162050SB

  KNIPEX PEILIS ELEKTRIKAMS (ATLENKIAMAS) 

  Kaina 1239
 • Kategorijoje esantys peiliai gali būti įvairių formų ir dydžių, dažniausiai skirti virtuvės darbams, maisto ruošimui, pjovimui ir panašiai.

  Peiliai, kuriuos galite rasti šioje kategorijoje:

  • Medžiotojo peilis. Medžiotojo peilis yra specialiai sukurtas medžioklei. Jis dažniausiai turi gana ilgą, aštrų ir stiprų ašmenį, kuris leidžia lengvai pjauti.
  • Peilis su keičiama geležte. Peilis su keičiama geležte (arba keičiamo ašmens peilis) turi išimtinę savybę, kad galima pakeisti patį peilio ašmenį, kai jis nusidėvėjęs ar sugadintas. Tai leidžia išlaikyti peilį aštrų ilgiau ir sumažina būtinybę dažnai įsigyti naują peilį.
  • Peilis plastikui. Plastikui skirtas peilis yra specialiai pritaikytas pjauti, graviruoti ar kitokiam darbui su plastikinėmis medžiagomis. Jis gali turėti aštrų apsauginį ašmenį, kad nebūtų pažeisti darbui naudojami plastikiniai paviršiai.
  • Peilis laidų nuvalymui. Peilis laidų nuvalymui yra specialus įrankis, kuris naudojamas valant laidus nuo izoliacijos ar atliekant kitus elektrikų darbus. Jis turėtų būti saugus naudoti, kad išvengtumėte laidų pažeidimo.
  • Peilis elektrikams. Peilis elektrikams gali būti įvairių formų ir dydžių, bet yra pritaikytas tam, kad atliktų įvairius elektrikų darbus. Jis turėtų būti specialiai izoliuotas, kad būtų užtikrintas elektrinio šoko rizikos sumažinimas ir saugumas darbo metu.

  Kaip prižiūrėti peilius?

  Peiliai yra brangūs ir naudingi įrankiai, todėl jų tinkama priežiūra yra svarbi siekiant išlaikyti jų aštrumą, saugumą ir ilgaamžiškumą. Štai keletas patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti peilius:

  • Po kiekvieno peilio naudojimo peilį reikia nuvalyti nuo maisto likučių ar kitų medžiagų. Naudokite šiltą vandenį ir švelnų muilą, kad nuvalytumėte ašmenį ir rankeną. Po to nuplaukite ir išdžiovinkite peilį su švariu rankšluosčiu.
  • Nenaudokite agresyvių ploviklių ar kempinėlių, kad nesugadintumėte peilio paviršiaus. Jie gali pažeisti ašmenį ar apdailą.
  • Norėdami išlaikyti peilio aštrumą, reguliariai galite peilį galasti specialiu ašmenų prižiūrėjimo akmeniu arba specialia ašmenų prižiūrėjimo sistema.
  • Svarbu laikyti peilius tinkamoje vietoje, kur jie nebus pažeidžiami. Patogu naudoti peilių blokus, magnetinius peilių laikiklius ar specialias dėžės, kad išvengtumėte nereikalingų susidūrimų ir sužalojimų.
  • Bandykite išvengti drėgmės patekimo į peilio metalinę dalį, nes tai gali sukelti rūdijimą ir koroziją.
  • Svarbu vengti nepagrįstos jėgos ar klaidingo naudojimo, kuris galėtų pažeisti peilį ar sukelti nelaimingų atsitikimų.
  • Reikšmingesnis pažeidimams reikalingas profesionalus remontas. Jei pastebėjote rimtų peilio pažeidimų, tokių kaip įtrūkimai, susidėvėję peilio ašmenys ar kiti defektai, geriau pasitarti su profesionaliu peilių meistru.

  Šios produktų kategorijos peiliai skirti skirtingiems tikslams ir suteikia galimybę atlikti įvairius darbus virtuvėje, medžioklėje, gamykloje ar kitose srityse. Rinkdamiesi tinkamą peilį, būtinai atkreipkite dėmesį į jo paskirtį ir kokybę, kad užtikrintumėte saugų ir efektyvų darbą.