Prekių katalogas

BMW / MINI diagnostikos įtaisai

 •  BMW / MINI diagnostikos įtaisai

  Pilna diagnostika, klaidų nuskaitymas/trynimas, programavimo funkcijos

  Kaina 34.99 
  39.99  Sutaupykite 5.00 
  BMW Scanner 1.4 diagnostikos kabelis OBD
  Prekės kodas: Scanner_1.4
  Kaina 29.99 
  BMW/MINI SKANERIS iCarsoft i910-II + Oil Reset
  Prekės kodas: iCarsoft_i910
  Kaina 119.99 
  BMW diagnostikos adapteris į OBD
  Prekės kodas: BMW_OBD
  Kaina 14.99 
 • BMW / MINI diagnostikos įtaisai

  Jau praėjo tie laikai, kai mechanikai BMW automobilius remontuodavo raktų ir dar kelių įrankių pagalba. Sulaukėme laikų, kai remonto įrankių padaugėjo ir automobilio problemas galime nustatyti kompiuterio pagalba su tam skirtais diagnostikos įtaisais. Diagnostikos įtaisų padeda lengvai rasti automobilio problemą ir norint tai atlikti nebūtina automobilio varyti į autoservisą. Automobilinę diagnostiką galima pasidaryti namų sąlygomis, turint kompiuterį, diagnostikos įtaisą ir nusimanant apie automobilius.

  Diagnostikos įtaiso pirkimas

  Kaip ir perkant, bet kokį įrenginį svarbu įvertinti tam tikrus niuansus:

  • Kaina. Diagnostikos įtaisų pasirinkimas gausus, pačiomis įvairiausiomis kainomis – nuo didžiausios iki mažiausios. Pirmiausia ką pirkėjas turi padaryti, tai įvertinti, kokią dalį biudžeto gali skirti įtaiso pirkimui. Kartais pirkėjas išleisdamas mažiau gali nusipirkti kokybišką, ilgaamžį ir patikimą prietaisą.
  • Funkcionalumas. Diagnostikos įtaisai skiriasi ne tik kaina, bet ir savo funkcionalumu. Visi prietaisai leidžia atlikti programavimo ir kompiuterinės diagnostikos darbus, tačiau išmanesni ir patobulinti leidžia stebėti gyvus transporto veikimo parametrus, pasižymi platesnėmis programavimo galimybėmis, turi daugiau gedimo kodų.

  Naudojimasis diagnostikos įtaisu

  Nusipirkti diagnostikos įtaisą gali kiekvienas, tačiau kitas labai svarbus žingsnis, mokėti tinkamai įtaisu naudotis. Tik nusipirkus įtaisą, valdymas dažniausiai būna sunkiai suprantamas, bet po kelių kartų pirkėjas įgunda ir viskas gaunasi greitai ir paprastai.

  Įranga turi būti prijungiama prie elektroninių valdymo blokų. Kiekviename automobilyje, netoli vairo, po prietaisų skydeliu yra šešiolikos kontaktų lizdas, prie kurio turi būti prijungiamas įsigytas diagnostikos įtaisas. Tam, kad prijungti laidą reikalingas kabelis, kurį galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje kartu su diagnostikos įtaisu. Diagnostikos metu nepamirškite ir kompiuterio. Jeigu diagnozuojant problemą kompiuterio ekrane pamatysite kodų reikšmes, skaitosi įtaisą prijungti pavyko ir galite pradėti darbą. Kodų reikšmių yra daugiau nei 1600 ir šias reikšmes sudaro: raidinė žyma, antrasis ir trečiasis kodo ženklas ir dar du papildomi skaičiai, todėl reikalingos bent tam tikros žinios apie klaidų reikšmes.

  Jeigu niekaip nepavyksta išsirinkti diagnostikos įtaiso ar kabelio, susisiekite su mūsų konsultantais. Skambučio metu sulauksite profesionalios konsultacijos ir išgirsite daug naudingų patarimų kaip išsirinkti tinkamą įrangą.