Prekių katalogas

Dažų storio matuokliai

 • Kokybiški dažų storio matuoklis, galimybė pasitikrinti automobilį ir netik ar nebuvęs daužtas ar perdažytas ir panašiai, tiksliai išmatuoja storį nei kaip kiti pigesni įtaisai.

  Matuoja atstuma nuo paviršiaus iki metalo

  Paskirtis: skirtas matuoti plieno, cinkuoto plieno ir aliuminio dažų dangos storį. Puikiai tinka tikrinti automobilių kėbului. Lengvai sužinosite ar automobilis buvo daužtas. 

  Kaina 34.99 
  59.99  Sutaupykite 25.00 
  Kaina 44.99 
  59.99  Sutaupykite 15.00 
  BLUE TECHNOLOGY Dažų storio matuoklis
  Prekės kodas: 0XDX-13-S-AL
  Kaina 72.00 
  BLUE TECHNOLOGY Dažų storio matuoklis
  Prekės kodas: SK0XMGR-11-S-AL
  Kaina 62.00 
  Dažų storio matuoklis 0-2mm
  Prekės kodas: MHR10704
  Kaina 23.56 
 • Dažų storio matuokliai

  Dažų storio matuokliai yra plati ir apimanti dažų storio matuoklius kiekvieno poreikiams. Kategorijoje rasite platų asortimentą aukštos kokybės ir tiksliai matuojančių įrankių, skirtų užtikrinti puikią automobilio išvaizdą.

  Dažų storio matuokliai jums

  „Autobaras“ elektroninės parduotuvės asortimente galima rasti skirtingų, tačiau panašias specifikacijas atitinkančių, dažų storio matuoklių. Pasirinkite iš įvairių matuoklių, kurie atitinka skirtingus dažų sluoksnių storio matavimo poreikius. Neatimkite tikslumo ir kokybės iš savo automobilio priežiūros rutinos.

  „Autobaras“ elektroninės parduotuvės kategorijoje „dažų storio matuokliai“ rasite tiek skaitmeninius, tiek mechaninius dažų storio matuoklius, suteikiančius jums galimybę pasirinkti patį tinkamiausią įrankį pagal jūsų asmeninius preferencijas. Pateikiame aukštos kokybės dažų storio matuoklius iš žinomų gamintojų, užtikrinančių tikslius ir patikimus rezultatus. Rinkitės patikimą kokybę ir ilgaamžiškumą.

  Savybės ir funkcijos

  Dažų storio matuokliai, kuriuos galima įsigyti, atitinka aukščiausią kokybę ir užtikrina visas reikalingas savybes ir funkcijas.

  • Tiksli matavimo galimybė. „Autobaras“ dažų storio matuokliai suteikia jums galimybę tiksliai matuoti, leidžia stebėti ir prižiūrėti jūsų automobilio išvaizdą kaip tiksliai, kaip jūs norite.
  • Ergonominis dizainas. Elektroninėje parduotuvėje esantys dažų storio matuokliai pasižymi ergonominiu dizainu, užtikrinančiu patogumą. Ergonomiškumas svarbus ilgalaikiam naudojimui.
  • Papildomos funkcijos. Kai kurie matuokliai gali turėti papildomų funkcijų, tokių kaip automatinis išjungimas, įvairios matavimo vienetų galimybės ir kitos savybės, kurios padidina patogumą ir efektyvumą.

  Paprasta priežiūra ir naudojimo galimybės

  Dauguma mūsų dažų storio matuoklių yra sukurti taip, kad juos būtų lengva naudoti tiek profesionalams, tiek ir pradedantiesiems. Intuityvaus naudojimo sąsajos ir aiškūs matavimo rezultatai užtikrins, kad gausite tikslius rezultatus be didelių pastangų.

  Suprantame, kad kokybiškas įrankis reikalauja kruopščios priežiūros. Dauguma matuoklių yra lengvai prižiūrimi ir tarnauja ilgą laiką nereikalaujant didelių pastangų.

  „Autobaras“ įsipareigojimas jums

  „Autobaras“ komanda siekia užtikrinti, kad kiekvienas parduodamas dažų storio matuoklis atitiktų aukščiausius standartus, užtikrindamas jums patikimą ir efektyvų įrankį.

  Draugiška klientų aptarnavimo komanda visada pasiruošusi suteikti jums profesionalius patarimus, atsakyti į klausimus ir užtikrinti, kad jūsų patirtis su mumis būtų nepriekaištinga.

  „Autobaras“ elektroninės parduotuvės kategorija „dažų storio matuokliai“ yra jūsų kelionės link puikios automobilio išvaizdos ir priežiūros pradžia. Pasirūpinkite savo automobiliu su „Autobaras“ kokybiškais įrankiais, tokiais kaip dažų storio matuoklis!