Prekių katalogas

GPS sekimo įranga

 •  GPS sekimo įranga - automobiliams ir netik, turime ir nešiojamu/kilnojamų akumuliatorinių GPS seklių

 • GPS sekimo įranga

  GPS sekimo įrenginys yra nešiojamas įrenginys, leidžiantis vartotojams stebėti ir sekti norimo asmens buvimo vietą. Šie įrenginiai yra dažniausiai naudojami transporto priemonėse kaip automobilių sekimo sistemos.

  Nors sekimo įrenginiai yra panašūs į automobilio navigacijos sistemas, yra keletas esminių skirtumų. GPS navigacijos sistemos parodo vairuotojams jų buvimo vietą skaitmeniniame žemėlapyje ir pateikia vairavimo instrukcijas, kaip patekti į nurodytą tašką. GPS sekimo įrenginiai naudoja GPS technologiją, kad galėtų sekti dabartinę transporto priemonės vietą ir visą kelionės istoriją.  Tokiu veikimo principu duomenys perduodami į išmaniuosius įrenginius: kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetę. 

  GPS sekimo įrangos veikimas

  GPS sekliai jungiasi prie daugybės palydovų, kad nustatytų sekamo asmens buvimo vietą. Kad sekimo įranga veiktų naudojama trijų ar daugiau palydovų iš Pasaulinės navigacijos palydovinės sistemos tinklo padėtis. Taip pat nustatomas atstumas tarp palydovų, kad būtų gaunami tikslūs duomenys apie platumą, ilgumą, aukštį ir laiką.

  Transporto priemonėje sekiklis paprastai yra maitinamas iš integruotos diagnostikos jungties, cigarečių degiklio, priedų lizdo arba vidinio akumuliatoriaus. Surinkta informacija perduodama programinei įrangai, kuri leidžia vartotojui kaupti bei analizuoti duomenis.

  Kai kurie GPS sekimo įrenginiai yra aktyvūs. Tai reiškia, kad jie gali suteikti vartotojams realiu laiku pasaulinės padėties nustatymo vaizdą. Šio tipo stebėjimo priemones galima prijungti prie valdomos paslaugos. Pasyvūs sekimo įrenginiai paprastai yra pigesni nei aktyvūs nes jų paskirtis saugoti GPS duomenis.

  GPS sekimo įrenginiai gali būti naudojami ir tokiems tikslams:

  • Verslo duomenų stebėjimas: įmonių savininkai ir automobilių parko valdytojai, kurie reguliariai prižiūri transporto priemones, gali naudoti GPS parko sekimą, kad stebėtų jų judėjimą ir ridą. Tai padeda nustatyti kur darbuotojai ir transporto priemonės yra tam tikru momentu arba kur jie keliavo per dieną.
  • Pranešimas apie transporto priemonės buvimo vietą: jei transporto priemonė pavogta ir joje įdiegtas GPS sekiklis, apie jos vietą galima pranešti valdžios institucijoms, kurių dėka transporto priemonės bus greičiau sugrąžinamos.
  • Pramoginiam naudojimui: kai kurios veiklos visiškai priklauso nuo GPS sekimo. Kitos veiklos, tokios kaip ėjimas pėsčiomis, bėgimas yra patobulinti pridėjus GPS sekimo funkciją. Ši funkcija gali suteikti informacijos apie greitį, nuvažiuotą atstumą ir netgi tikslią vietą dykumoje.
  • Karinis GPS naudojimas: GPS navigacija kariuomenėje ypač svarbi dislokuotiems nepažįstamoje teritorijoje ar daliniams, judantiems naktį.